Sprzedaż szkody oc

Proponujemy wyższe odszkodowania w krótszym czasie. Pozbądź się kłopotu, zyskaj odszkodowanie. Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu szybciej go odzyskasz. To nawet kilka tysięcy złotych!

Poznaj korzyści sprzedaży szkody

  1. Wyższe odszkodowanie. Dzięki wnikliwej analizie szkód i kosztorysów wyliczamy właściwe kwoty odszkodowania. Są one wyższe niż te proponowane przez ubezpieczycieli. W wielu wypadkach — nawet 4-krotnie!
  2. Do 3 lat wstecz. Możesz zgłosić się do nas nawet 3 lata po wypadku lub decyzji ubezpieczyciela. Niezależnie od czasu, rzetelnie ocenimy dokumentacje i rozmiar szkody. A ty otrzymasz odszkodowanie właściwą kwotę odszkodowania.
  3. Szybsza wypłata. Aby uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela, najczęściej należy się odwołać i przedstawić dodatkowe dowody. Stosujemy uproszczoną procedurę, przez co uzyskujesz pieniądze szybciej.

Sprzedaż szkody, to wygodny sposób na odszkodowanie

Zaniżone odszkodowanie, przedłużanie procedur, brak możliwości prostego odwołania — z tymi problemami najczęściej borykają się nasi klienci. Wiemy, że istnieje prostszy sposób na odzyskanie odszkodowania. Sprzedaż szkody oc prostsza metoda uzyskania odszkodowania.

Szkody komunikacyjne

Do nas możesz zgłosić niemal każdą ze szkód komunikacyjnych i niemal każdy problem związany z odszkodowaniem. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w Twojej sprawie. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szkody OC

Największą grupę szkód stanowią szkody pokrywane z polisy sprawcy wypadku. Zajmujemy się analizą takich przypadków — sprawdzamy kosztorysy i decyzje ubezpieczyli, a następnie naliczamy właściwe kwoty odszkodowania.

Szkody AC

Klienci korzystający z dobrowolnego autocasco często otrzymują zaniżone odszkodowanie. Stosuje się tu niekorzystne wyłączenia. Problemem jest też ustalanie wartości samochodu, czy franszyzy. Dokładnie sprawdzamy zapisy w umowie i kosztorysy, byś mógł uzyskać wyższe odszkodowanie.

Szkody rzeczowe

Przy ubezpieczeniu mieszkaniowym — także z OC — zwykle kwestionowana jest odpowiedzialność ubezpieczyciela, stan techniczny budynku, a także rzeczywisty rozmiar szkód. Przy pomocy niezależnego rzeczoznawcy sprawdzamy wszystkie szkody i naliczamy właściwe odszkodowanie.

Szkody rolnicze

Ustalenie, czy dana szkoda może zostać pokryta z rolniczego OC często nie jest łatwe. Zwykle wątpliwości są rozstrzygane na niekorzyść ubezpieczeniowego. Dokładnie sprawdzamy okoliczności zdarzenia i wypłacamy należne odszkodowanie.

Szkoda całkowita

Szkoda całkowita bardzo często orzeczona jest bezpodstawnie. Poszkodowaniu napotykają też na problemy z ustaleniem wartości auta. To przekłada się bezpośrednio na wartość odszkodowania. Na podstawie oględzin i dokumentów ustalamy wartość samochodu i wypłacamy odszkodowanie.

Odstąpienie szkody budzi wiele pytań. Pragniemy przekazywać wiedzę i rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda cała procedura odkupu szkody?

Procedura jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy jedynie, że w prostym formularzu podasz swoje dane, opiszesz szkodę, a następnie doślesz dokumenty. Następnie analizujemy nadesłane informacje i proponujemy Ci wysokość odszkodowania. Po tym następuje już tylko wypłata właściwej kwoty.

Jakie są opłaty?

Odstąpienie szkody nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nie płacisz też nic za zgłoszenie, czy analizę dokumentacji. Możesz też w każdej chwili zrezygnować ze współpracy, również nie ponosząc żadnych kosztów.

Jakie dokumenty muszę dostarczyć?

Nie musisz dostarczać dużej ilości dokumentów. Wymagamy tylko te, które są niezbędne do oszacowania prawidłowej wysokości odszkodowania. Wystarczy, że prześlesz kosztorys lub decyzję ubezpieczyciela. Przydatne może być także oświadczenie sprawcy wypadku lub notatka policyjna. Jeżeli masz dodatkowe dokumenty, np.: kosztorys niezależnego specjalisty lub rachunki za naprawę — również okażą się pomocne.

Jak długo muszę czekać na dopłatę?

Dzięki prostej procedurze otrzymujesz odszkodowanie. bardzo szybko. Zwykle nie trwa ona dłużej niż 7 dni. Zwykle czas oczekiwania zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz dostarczonej dokumentacji. Im jest ona pełniejsza — tym krócej czekasz na odszkodowanie.

Odstąpienie szkody to nowy sposób na dodatkowe odszkodowanie. Nie musisz czekać na odszkodowanie od ubezpieczyciela. Powierzenie sprawy wyspecjalizowanej firmie odszkodowawczej sprawia, że szybciej i łatwiej otrzymasz odszkodowanie.

Scroll to Top