Dopłata do odszkodowania – jak to działa?

Pierwszym etapem do otrzymania dopłaty do odszkodowania jest przekazanie sprawy do szczegółowej analizy przez specjalistów z AVISTA Polska. Szkoda zostanie bezpłatnie zweryfikowana w ramach działalności naszego przedsiębiorstwa, a po jej przeanalizowaniu, zostaną Państwo poinformowani o wyniku. Szkody osobowe są rozpatrywane indywidualnie, z racji na większy stopień skomplikowania każdej ze sprawy.

Dokumenty potrzebne do weryfikacji szkody to:

  • kosztorys naprawy uszkodzonego pojazdu otrzymany od ubezpieczyciela,
  • decyzja o wypłacie odszkodowania.

Po przejrzeniu dokumentów i sporządzeniu ostatecznej analizy, otrzymają Państwo wstępną ofertę wraz z propozycją dopłaty do odszkodowania. Będzie ona zawierała cenę, jaką proponujemy za odkup odszkodowania oraz dokumenty, jakie należy podpisać, by sfinalizować transakcję.

Odkup odszkodowania krok po kroku

Procedura odkupu odszkodowania jest całkowicie bezpłatna i legalna. Sami mogą Państwo zdecydować, czy proponowana dopłata jest dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

Odkup odszkodowania krok po kroku:

  • Z AVISTA Polska mogą Państwo skontaktować się telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie.
  • W celu otrzymania dopłaty, należy nam przesłać kosztorys szkody i decyzję o uzyskaniu odszkodowania.
  • Nasi eksperci skontaktują się z Państwem natychmiast po zweryfikowaniu sprawy, przedstawiając konkretną ofertę z propozycją dopłaty.
  • Jeśli umowa zostanie przez Państwa zaakceptowana, wówczas po jej podpisaniu, wypłacamy należną dopłatę, do ręki bądź na wskazany przez Państwa numer konta bankowego.
Scroll to Top