Współpraca z AvistaPolska

Program partnerski dla Firm

Oferujemy Państwu program partnerski polegający na poleceniu naszych usług z zakresu dopłaty do odszkodowań za uszkodzone pojazdy. Jako wiodąca firma specjalizująca się w odzyskiwaniu należnych odszkodowań w Polsce, możemy zagwarantować warunki współpracy na atrakcyjnych warunkach.

Zarób za polecenie i przekazanie szkody nawet 100, 200, 300, 400, 500, 600 a nawet 1000 zł. Państwa zadaniem będzie kontakt z osobą poszkodowaną, przedstawienie możliwości uzyskania odszkodowania, podpisanie umowy oraz odebranie niezbędnych dokumentów. My natomiast zajmiemy się całą resztą, czyli pozyskaniem dla poszkodowanego należnego odszkodowania. Nasze współdziałanie i rozliczenia oparte będą o umowę o współpracy.

Skontaktuj się z nami już teraz, a my przedstawimy warunki współpracy na bardzo korzystnych warunkach, optymalnie dostosowane do branży, w której Państwo działają.

Więcej informacji: [email protected]  

Dla Firm:

Dopłacamy do szkód z OC i AC jak i do nierozliczonych kwot z faktur, które zostały wystawione przez zakłady blacharsko – lakiernicze z tytułu naprawy pojazdów z OC sprawcy oraz firmy, które wynajmują auta zastępcze z OC sprawcy.

Dotyczy to napraw bezgotówkowych, sprawy do 3 lat wstecz i najmów pojazdów zastępczych z tytułu OC sprawcy.

Jeżeli miałeś niedopłatę w wysokości nawet 500 złotych, możesz nam ją sprzedać.

Po pozytywnej weryfikacji płacimy od 20-25 % wartości tej niedopłaty. Dopłata do odszkodowania wypłacana jest w sposób wskazany przez poszkodowanego natychmiast po podpisaniu przez umowy.

Zapraszamy do współpracy Agentów i Multi-agentów ubezpieczeniowych, właścicieli warsztatów blacharskich oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą likwidację szkód komunikacyjnych.

Nawiązując współpracę z AVISTA POLSKA mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie ustalenia uzgodnione na początku będą przez nas w 100% realizowane.

Jeżeli prowadzisz:

  • Firmę Leasingową.
  • Dużą Flotę pojazdów.
  • Firmę holowniczą.
  • Wypożyczalnię samochodów.
  • Firmę transportową lub spedycyjną.
  • Ośrodek szkolenia kierowców.
  • Warsztat.

Jeżeli jesteś:

  • Agentem ubezpieczeniowym.
  • Mulit-agentem ubezpieczeniowym. 

Skontaktuj się z nami już teraz, a my przedstawimy warunki współpracy optymalnie dopasowane od branży, w której działasz.

Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkich, którzy działają w branży motoryzacyjnej, zwłaszcza zakłady mechaniczne, wulkanizacyjne, blacharsko-lakiernicze, firmy holownicze, pomoc drogową, itp. Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współdziałania oraz atrakcyjne stawki.

Więcej informacji: [email protected]

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta współpracy w ramach odszkodowań, bądź chcieliby uzyskać Państwo szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo bądź osobiście, w siedzibie naszej firmy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Scroll to Top