Dopłata do odszkodowania OC i AC

Miałeś stłuczkę, kolizję bądź wypadek drogowy nie ze swojej winy, w której uszkodzeniu uległ Twój pojazd? Ubezpieczyciel wypłacił Ci niskie odszkodowanie, jego kwota jest odległa od rzeczywistych kosztów naprawy samochodu? Jeśli tak, doskonale trafiłeś!

AVISTA Polska to zespół specjalistów oferujących poszkodowanym fachową pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań zarówno z tytułu OC sprawcy, jak i AC. Swoim klientom proponujemy dopłaty do odszkodowań, a także wykup szkód, zwłaszcza tych, których nie udało się rozwiązać w zadowalający sposób. Dzięki nam możesz otrzymać dopłatę do OC bez konieczności angażowania własnego czasu i środków finansowych.

Jeżeli w okresie ostatnich trzech lat otrzymałeś odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego z AC lub OC sprawcy, ale ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Pomagamy uzyskać dopłaty z OC sprawcy wszystkim posiadaczom pojazdów mechanicznych, będących zarówno podmiotami prawnymi (firmami, spółkami, stowarzyszeniami itp.), jak również osobom prywatnym.

AVISTA POLSKA to dopłaty do OC i AC wypłacane od ręki. Nie musisz obawiać się długotrwałych postępowań sądowych czy skomplikowanych negocjacji z ubezpieczycielem. Bierzemy wszystko na siebie, a Ty otrzymujesz pieniądze, nie tracąc przy tym zniżek ubezpieczeniowych!

Dopłata do odszkodowania, kolizja auta z drzewem

Dlaczego warto ubiegać się o dopłaty do odszkodowań?

Jeśli w ciągu trzech lat wstecz otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z AC bądź z OC sprawcy, to bezpłatnie możesz sprawdzić, czy otrzymasz od nas dopłatę.

Dlaczego warto?

  • 1 – Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często pomniejszają kwoty należnego odszkodowania w kwestii pojazdów powypadkowych, dlatego warto ubiegać się o odszkodowanie w całości.
  • 2 – W ramach działalności firmy AVISTA Polska masz szansę uzyskać pełne odszkodowanie za swój samochód.
  • 3 – Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy to nie tylko szybkie i legalne pieniądze, ale także brak zbędnych kosztów oraz postępowania sądowego.
  • 4 – Po pozytywnej weryfikacji szkody dopłacimy do odszkodowania przyznanego Ci przez ubezpieczyciela na zasadzie wykupu wierzytelności.
  • 5 – Z AVISTA Polska nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat i nie tracisz cennego czasu – nasi specjaliści w tym zakresie wszystko wykonują za Ciebie.

Gwarantujemy, że z pomocą ekspertów z AVISTA POLSKA otrzymasz przysługujące Ci dopłaty do odszkodowań. Pomagamy wyegzekwować dopłaty do odszkodowań zarówno z AC, jak i z OC sprawcy wypadku.

Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku drogowym, odkupimy od Ciebie szkodę i dopłacimy do odszkodowania, które już zostało przyznane. Oferowane przez nas dopłaty do OC w żaden sposób nie wpływają na umowy polisy, ani na odszkodowania, które zostały wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

W celu uzyskania dopłaty do odszkodowania z AC lub OC sprawcy niezbędne jest dokładne przeanalizowanie sprawy, dokonywane na podstawie następujących dokumentów:

  • kosztorysu ubezpieczyciela dotyczącego szkody komunikacyjnej,
  • decyzji o wypłacie odszkodowania.

Jeśli nie posiadasz kosztorysu od towarzystwa ubezpieczeniowego – możesz go pobrać u ubezpieczyciela, a następnie przekazać specjalistom z AVISTA Polska, w celu przygotowania bezpłatnej analizy.

Dopłata do odszkodowania jest wypłacana w sposób wskazany przez poszkodowanego natychmiast po podpisaniu umowy przez obie strony. Odkup odszkodowania jako procedura pozbawiona dodatkowych kosztów, stanowi świetne rozwiązaniem dla osób, które w krótkim czasie chcą otrzymać należne im pieniądze.

Proponujemy szybki, nieobarczony żadnym ryzykiem sposób na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych z tytułu szkody komunikacyjnej. Dzięki wieloletniej praktyce i kompleksowej wiedzy, pomagamy naszym klientom w sprawny sposób uzyskać dopłaty z OC sprawcy. Nie rezygnuj z funduszy, które Ci się należą. Zaufaj profesjonalistom i powierz sprawę w nasze ręce!

Scroll to Top