Odkup odszkodowań z OC i AC

Kolizja? Stłuczka? Wypadek drogowy? Tego typu zdarzenia komunikacyjne z całą pewnością stanowią duży problem dla każdego poszkodowanego. Tym większy, jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce wypłacić należnej sumy. Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji i nie otrzymałeś stosownej kwoty od ubezpieczyciela, wówczas doskonałym rozwiązaniem może okazać się odkup odszkodowania.

Odkupienie szkody stanowi najprostszy i zarazem najszybszy sposób na uzyskanie dodatkowych środków z odszkodowania OC bądź AC. Nawet jeśli otrzymałeś już odszkodowanie, to wciąż jesteśmy w stanie odkupić je od Ciebie!

Skupujemy odszkodowania nawet trzy lata po wypadku komunikacyjnym. Transakcje przebiegają szybko i bez zbędnych formalności, a Ty możesz się cieszyć odszkodowaniem, bez konieczności biegania po sądach i ponoszenia dodatkowych kosztów!

Odkup odszkodowania OC, kolizja dwóch samochodów

Kiedy warto zdecydować się na dopłaty do odszkodowań?

Odkup szkody stanowi dogodne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie chcą fatygować się po sądach, by odzyskać należne pieniądze. Sprzedając nam prawa do zaniżonej części odszkodowania, jesteśmy w stanie natychmiast wypłacić ustaloną kwotę (otrzymane odszkodowane jest już Twoje). Przyznana przez naszą firmę dopłata do odszkodowania z AC czy OC w żaden sposób nie wpływa na zawartą umowę polisy, ani na sumę odszkodowania, która została Ci już przyznana.

Opcja odkupienia szkody obejmuje dopłaty na zdarzenia komunikacyjne powstałe do trzech lat wstecz. Jak to działa: Kontaktujesz się z nami.

Drogą mailową lub pocztową dostarczasz nam kosztorys otrzymany od towarzystwa ubezpieczeniowego wraz z decyzją o przyznanej kwocie.

Po przeanalizowaniu kosztorysu, przedstawiamy szczegółową ofertę odkupu prawa do zaniżonej części odszkodowania. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie.

Korzyści ze sprzedaży odszkodowania

Odkup odszkodowań jest procedurą w pełni legalną oraz w 100% bezpieczną. Korzystając z tego rozwiązania, nie tracisz nic z sumy otrzymanego już odszkodowania, a ponadto:

  • 1 – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów,
  • 2 – nie musisz sam biegać po sądach, by walczyć o należną gotówkę i martwić się o przewlekłość procesu sądowego,
  • 3 – masz pewność, że w kilka dni otrzymasz dopłatę do odszkodowania,
  • 4 – odkupienie prawa do zaniżonej części odszkodowania w żaden sposób nie wpływa na zawartą przez Ciebie umowę z ubezpieczycielem.
Scroll to Top